itazura na kiss ^^ eğlenceli, komik ve romantik bir dizi..

jaanime izlemeye önce bir filmle başladık.kısacok bir film bizi kesmemiş olacak ki başka bir anime izleme isteği duydk =)
Ve anime aramaya başldk. tabi bu aramaları yaparken gerçekten bu kadar iyi bir anime ile karşılaşacağımızı ummuyorduk. anime sayfalarının altını üstünegetirdikten sonra arkdşların yorumlarına güvenerek itazura na kiss’te karar kıldık.
25 bölümlük bir diziydi ve İndirdiğimiz sitede de 1 bölüm 3 part tı buna rağmen indirdik, çünkü ilk 3 bölümden sonra ciddi biçimde bağımlılık yarattı evimizde :)) bölülüm başına 20 dk olduğu için peşpeşe izledik.. izlerken kahkahalardan yıkıldık.. karnımıza kramplar girdi.. ayrıca bu komik anlara romantik dakikalr da eklenince izlemeye doyum olmayan bir animeyle karşılaştık..
Neyse animeye başlamamızn hayat hikayesini anlattıktan sonra konusundan kısaca bahsedelim,
şirin kızımız Aihara Kotoko lisenin ilk gününde irie-kun a aşık olur, fakat İrie en zekilerin olduğu A sınıfındadır ve okulun en iyisidir, ayrıca tüm kızlar ona hastadır. Kotoko ise endüşük seviyede ki sınıf olan F sınıfındadır =))
Kotoko 2. yılın sonunda cesur bir biçimde İrie-kun’a aşkını itiraf etsede reddedilir :( kotoko umudunu kaybetmiştir. bunların üstüne bir de babasının daha yeni inşa ettiği evleri yıkılır. kotoko ve babası sokakta kalmışlardır we bir süre için babasının eski bir arkadaşına taşınırlar.
artık İrie’yi unutmak isteyen Kotoko’nun durumu çok zordur… çünkü taşındıkları ev irie lerin evidir :)
ve Kotoko’nun en eğlenceli günleri burada başlar..
Kalanını anlatmamaya karar werdm :)  Ayrıca konusu kadar çizimleride muhteşem olan bu animeyi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz
itazuranakiss

anime dünyasına önce bir filmle daldık. kısacık bir film bizi kesmemiş olacak ki başka bir anime izleme isteği duydk =)
Ve anime aramaya başldk.. tabi bu aramaları yaparken gerçekten bu kadar iyi bir anime ile karşılaşacağımızı ummuyorduk. anime sayfalarının altını üstüne getirdikten sonra arkdşların yorumlarına güvenerek itazura na kiss’te karar kıldık.

25 bölümlük bir diziydi ve İndirdiğimiz sitede de 1 bölüm 3 part tı buna rağmen indirdik, çünkü ilk 3 bölümden sonra ciddi biçimde bağımlılık yarattı evimizde :)) bölüm başına 20 dk olduğu için peşpeşe izledik.. izlerken kahkahalardan yıkıldık.. karnımıza kramplar girdi.. ayrıca bu komik anlara romantik dakikalr da eklenince izlemeye doyum olmayan bir animeyle karşılaştık..

Neyse animeye başlamamızn hayat hikayesini anlattıktan sonra konusundan kısaca bahsedelim,

şirin kızımız Aihara Kotoko lisenin ilk gününde Irie-kun a aşık olur, fakat İrie en zekilerin olduğu A sınıfındadır ve okulun en iyisidir, ayrıca tüm kızlar ona hastadır. Kotoko ise en düşük seviyedeki sınıf olan F sınıfındadır =))
DesktopKotoko 2. yılın sonunda cesur bir biçimde İrie-kun’a aşkını itiraf etsede reddedilir :( kotoko umudunu kaybetmiştir. bunların üstüne bir de babasının daha yeni inşa ettiği evleri yıkılır. kotoko ve babası sokakta kalmışlardır we bir süre için babasının eski bir arkadaşına taşınırlar.
artık İrie’yi unutmak isteyen Kotoko’nun durumu çok zordur… çünkü taşındıkları ev irie lerin evidir :)
ve Kotoko’nun en eğlenceli günleri burada başlar..
Kalanını anlatmamam gerek :)   Ayrıca konusu kadar çizimleride muhteşem olan bu animeyi kesinlikle izlemenizi tavsiye ederiz..
(yazar : meliş)

Reklamlar

One thought on “itazura na kiss ^^ eğlenceli, komik ve romantik bir dizi..

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: