ouran high school host club ^^

uzun zamandır izlenilmeyi bekleyen bir animeydi ouran.. ama izledikten sonra yazasım bile gelmedi açıkçası.. öncesinde yazmak istediğim film ve başka diziler var.. ama önce şundan bir kurtarayım kendimi de eğlenceliler sona kalsın diye düşündüm.. bu sözcüklerimden anlaşılacağı gibi umduğumu bulamadım açıkçası..toplam 25 bölüm yine..  zengin öğrencilerin okuduğu Ouran Lisesinde eğlenmek ve kızları eğlendirmek amaçlı kurulan bir konuk kulübü var.. bu kulüpteki karakterler çok şirin.. hepsinin kendine özgü bir havası var..  ve bir tesadüf sonucu erkeğe benzeyen burslu bir kız da konuk kulübüne dahil olmak zorunda kalıyor.. aslında buraya kadar yüksek bir potansiyeli var gibi.. beni tatmin etmemesinin sebebi ise süreklilik gösteren bir konunun olmaması.. her bölümde farklı olaylar yaşanıyor.. işte bunlar beni eğlendirmekten çok, saçma olduğunu düşünmeme sebep oldu.. karakterlerle ne kadar ısınsam bile olay örgüsü daha farklı olsa çok daha tatmin edici olabilirdi..

yakışıklıları toplayıp  gerçekleştirilen etkinlikler ilgi çekmekte zorluk çekmiyor hiçbir zaman.. karakterler ne kadar saf ve komik olsalar bile kızları eğlendirmekten iyi anlıyorlar.. dediğim gibi ana tema güzel ama gereksiz karakterler, abartılı tavırlar, hatta alice harikalar diyarında teması ile görülen bir rüya.. bir anda olayları bunaltıcı bir havaya sürüklemiş..  bu saçma sapan şey de ne demekten kendimi alamadım bir türlü..
çok ama çok boş vaktiniz varsa bir göz atabilirsiniz.. ne kadar ben beğenmesem de sevenleri de görmezden gelinemeyecek sayıda.. çizimler harika, gül yaprakları oradan oraya savruluyor ve mavi bir gökyüzü tabi ki hazırda bekliyor :)

izlediğim diziler sırada bekliyor.. bu aralar pek yazasım gelmiyor ama:( yine de çabalayacağım..

fighting! nilü..

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

WordPress.com'da Blog Oluşturun.

%d blogcu bunu beğendi: